One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 miza...... !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mbreti_
Admin
Admin
mbreti_

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

miza...... ! Empty
MesazhTitulli: miza...... !   miza...... ! Icon_minitimeWed Jun 11 2008, 14:52

dy miza po voziteshin me motor, ajo qe ishte prapa i thot asaj para - ndalu pak
- pse?, pyet kjo tjetra
- me hyri nje mize ne sy!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mbreti_
Admin
Admin
mbreti_

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

miza...... ! Empty
MesazhTitulli: gruaja e gimit   miza...... ! Icon_minitimeWed Jun 11 2008, 14:55

Goni, Gimi dhe Genci po punonin te nje shtylle telefoni kur Gimi rreshqet, bie ne toke dhe vdes menjehere. Pasi e merr ambulanca Goni pyet Gencin se kush do i thote gruas se vet qe Gimi vdiq.
- Shkoj un, se jam i mire per kto punet sensitive - thote Genci.
Iken Genci dhe kthehet pas 2 oresh me nje arke me birra Tirana. I cuditur Goni e pyet:
- I the gruas se Gimit qe Gimi vdiq?
- Po - i thote Genci.
- Po birren ku e gjete? - pyet perseri Goni i cuditur.
- Kur i shkova te shpia i rashe deres dhe kur gruaja hapi deren e pyeta "A je ti ajo qe i vdiq burri ?". "Jo e kam gjalle burrin me tha", dhe un i thashe "A e veme me bast me nje arke me birra?"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

miza...... ! Empty
MesazhTitulli: Re: miza...... !   miza...... ! Icon_minitimeThu Jun 12 2008, 20:48

mbreti_ shkruajti:
dy miza po voziteshin me motor, ajo qe ishte prapa i thot asaj para - ndalu pak
- pse?, pyet kjo tjetra
- me hyri nje mize ne sy!!
hahahahahhahahahahahahahhahahahaha loooooooooooool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Sponsored content
miza...... ! Empty
MesazhTitulli: Re: miza...... !   miza...... ! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
miza...... !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: