One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Pershednetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorPershednetje Empty
MesazhTitulli: Pershednetje   Pershednetje Icon_minitimeFri May 09 2008, 16:14

Ju uroj shum per ket Forum Se Po me pelqeka shum Respekte Nga Bjondina.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LEANDRONumri i postimeve : 3
Registration date : 14/05/2008

Pershednetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershednetje   Pershednetje Icon_minitimeWed May 14 2008, 19:28

urime per forumin suksese Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
[mistreci_vip]
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve : 9
Age : 34
Registration date : 12/05/2008

Character sheet
arsen:
Pershednetje Left_bar_bleue1/1Pershednetje Empty_bar_bleue  (1/1)

Pershednetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershednetje   Pershednetje Icon_minitimeFri May 23 2008, 17:47

URIME djemt-e-detit
ju pershendes dhe ju uroje per forumin suksese dhe sa me sh jete gjatesi!! kalofshi super nga


[mistreci_vip] ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BBC

BBC

Male Numri i postimeve : 13
Age : 32
Vend Ndodhja : Itali
Puna/Hobi : K1Ll1Ng...@ Tek Fajtori.com
Humor : @ Ne cdo dhom :P
Registration date : 25/05/2008

Pershednetje Empty
MesazhTitulli: Dj3mtė & D3tit---Rrespekte--Nga--Dj3mtė & Fu$hės   Pershednetje Icon_minitimeMon May 26 2008, 14:22

BoBi Ta Gezosh Forumin Dhe Ke Mendjen Ne Vend Jo Shum Lojna...Mos I Felliq Cunat E Fajtorit...Me Rrespekt AsO_sHkOdRaN
Per Pak Harrova Aisberg08 [mistreci_vip] Nje Perqafim Nga Bregdeti I Riminit Itali...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://piratet.tk
Vizitor
VizitorPershednetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershednetje   Pershednetje Icon_minitimeThu May 29 2008, 10:35

KY FORUM ESHTE KRET NEIS POR PER FAT TE KEQ GJER TANI SKAM HASUR GJER DITEN ME ASNJE OTLAIN KETU JU PO REGJIRTROHI POR SPO HYNI KETU SHUM KEQ KESHTU QE JU LUTEM HYNI ME SHUM KETU SQARONI TEMA DHE PROBLEME SHOQEROHENI ME NJERI TJETRIN MENOJ SE JA VLEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorPershednetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershednetje   Pershednetje Icon_minitimeThu May 29 2008, 10:38

KSHTU QE JU PERSHENDES TE GJITHVE POR NE VEQANTI ADMIRIN boOoAKA (_MBERT_) e kshtu me radh tung tugn flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Pershednetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershednetje   Pershednetje Icon_minitimeThu May 29 2008, 14:13

Bjondina18 shkruajti:
KSHTU QE JU PERSHENDES TE GJITHVE POR NE VEQANTI ADMIRIN boOoAKA (_MBERT_) e kshtu me radh tung tugn flower
Bjondina18 Ku Je Mi T`keqen Se Ke Ber Mungesa Te Medha. Ke Fillu Te Na Harosh Me Duket.... ē`KEMI Si Po Ja Kalon Andej... Puc Puc Ke Faqa e Respekte Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorPershednetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershednetje   Pershednetje Icon_minitimeTue Jun 03 2008, 10:45

un jo fare spo bej mungesa une po jam e vetmja qe po e vizitoj per gjdo dit ket forum ,dhe te lutem jo puc se jam elergjike ahahhhahh qysssssssss qauuuuuuuuuu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Pershednetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershednetje   Pershednetje Icon_minitimeTue Jun 03 2008, 16:22

Bjondina18 shkruajti:
un jo fare spo bej mungesa une po jam e vetmja qe po e vizitoj per gjdo dit ket forum ,dhe te lutem jo puc se jam elergjike ahahhhahh qysssssssss qauuuuuuuuuu
hahahahahhahahahah o vdeksh ti me mir se me shkrive! alergjike nga puthjet hahahhah looooool Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
mbreti_
Admin
Admin
mbreti_

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

Pershednetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershednetje   Pershednetje Icon_minitimeFri Jun 13 2008, 18:32

Bjondina18 sa bukur ja ben reklamen nje forumi mi lale ....te pershendes respkete ciao:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Pershednetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershednetje   Pershednetje Icon_minitimeFri Jun 13 2008, 19:15

mbreti_ shkruajti:
Bjondina18 sa bukur ja ben reklamen nje forumi mi lale ....te pershendes respkete ciao:)

Po Kot Nuk Eshte Moderatore Ajo Mbreto Se Eshte e Zonja Prandaj Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
CoNNecTMale Numri i postimeve : 2
Age : 32
Vend Ndodhja : Ne Zemren E Gjithkujt
Puna/Hobi : Hackers Proffesionist
Humor : How Are You Bitch
Registration date : 02/05/2008

Pershednetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershednetje   Pershednetje Icon_minitimeThu Jun 19 2008, 09:39

bobo urime byrazer per forumin , po mu ruj mire se mke mor zanotin sic ta thash ne dje do mlesh pa buke ku msove me bo portalin mer amon se me ate gjo u krenoja hahhahaha shaka .. por i them stafit qe sa te gjej cik kohe ose te dorzoj tgjith accesset ke forumi im do i hyje ktij forumit ta boj tull fare .. se shpejti per pak caste flitet Smile ... qe ta mori vesh stafi se ktu ka i Profesionist Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.AlbLove.NeT.Tc
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 28
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

Pershednetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershednetje   Pershednetje Icon_minitimeFri Jun 20 2008, 17:29

CoNNecT shkruajti:
bobo urime byrazer per forumin , po mu ruj mire se mke mor zanotin sic ta thash ne dje do mlesh pa buke ku msove me bo portalin mer amon se me ate gjo u krenoja hahhahaha shaka .. por i them stafit qe sa te gjej cik kohe ose te dorzoj tgjith accesset ke forumi im do i hyje ktij forumit ta boj tull fare .. se shpejti per pak caste flitet Smile ... qe ta mori vesh stafi se ktu ka i Profesionist Razz
Ncncnccn CoNNecT Sa I Modh je E Lal Resp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.alblove.net.tc
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Pershednetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershednetje   Pershednetje Icon_minitimeSun Jun 22 2008, 00:32

CoNNecT shkruajti:
bobo urime byrazer per forumin , po mu ruj mire se mke mor zanotin sic ta thash ne dje do mlesh pa buke ku msove me bo portalin mer amon se me ate gjo u krenoja hahhahaha shaka .. por i them stafit qe sa te gjej cik kohe ose te dorzoj tgjith accesset ke forumi im do i hyje ktij forumit ta boj tull fare .. se shpejti per pak caste flitet Smile ... qe ta mori vesh stafi se ktu ka i Profesionist Razz


hahahahah Lal Un Mund Te Kem Punu Ne Kete Forum Por Ama Asi Mbetet As Apo Jo ????? Respekte Dhe i Nderuar Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
dorentina
Admin
Admin
dorentina

Female Numri i postimeve : 25
Age : 31
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
Pershednetje Left_bar_bleue1/1Pershednetje Empty_bar_bleue  (1/1)

Pershednetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershednetje   Pershednetje Icon_minitimeFri Jul 11 2008, 00:22

CoNNecT shkruajti:
bobo urime byrazer per forumin , po mu ruj mire se mke mor zanotin sic ta thash ne dje do mlesh pa buke ku msove me bo portalin mer amon se me ate gjo u krenoja hahhahaha shaka .. por i them stafit qe sa te gjej cik kohe ose te dorzoj tgjith accesset ke forumi im do i hyje ktij forumit ta boj tull fare .. se shpejti per pak caste flitet Smile ... qe ta mori vesh stafi se ktu ka i Profesionist Razz

respekte profesor mir qe qenke profesor po ēfar profesori je aahahhahh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dorentinabis.skyrock.com/
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Pershednetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershednetje   Pershednetje Icon_minitimeFri Jul 11 2008, 01:23

dorentina shkruajti:
CoNNecT shkruajti:
bobo urime byrazer per forumin , po mu ruj mire se mke mor zanotin sic ta thash ne dje do mlesh pa buke ku msove me bo portalin mer amon se me ate gjo u krenoja hahhahaha shaka .. por i them stafit qe sa te gjej cik kohe ose te dorzoj tgjith accesset ke forumi im do i hyje ktij forumit ta boj tull fare .. se shpejti per pak caste flitet Smile ... qe ta mori vesh stafi se ktu ka i Profesionist Razz

respekte profesor mir qe qenke profesor po ēfar profesori je aahahhahh
e Quan Vehten Profesor Femrash Ai Por Me Sa Shoh Une Aha...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Sponsored content
Pershednetje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershednetje   Pershednetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershednetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: