One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 respecte nga brother

Shko poshtė 
AutoriMesazh
tosiNumri i postimeve : 6
Registration date : 28/05/2008

respecte nga brother Empty
MesazhTitulli: respecte nga brother   respecte nga brother Icon_minitimeFri Jun 13 2008, 19:30

un jam tosi nga dr ..... per momentin jam ne itali por sikur sme pelqen te rri larg shoqeris time qe jan te pa pam fare e cilet jan ? djemt e detit pra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

respecte nga brother Empty
MesazhTitulli: Re: respecte nga brother   respecte nga brother Icon_minitimeFri Jun 13 2008, 19:37

tosi shkruajti:
un jam tosi nga dr ..... per momentin jam ne itali por sikur sme pelqen te rri larg shoqeris time qe jan te pa pam fare e cilet jan ? djemt e detit praTosi Respekte Brother Dhe Mir Se Erdhe Ne Forumin Tone Ku Do Jesh I Respektuar Nga Te Gjith Miqte e Forumit Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
 
respecte nga brother
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: