One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TeutaNumri i postimeve : 2
Age : 31
Registration date : 13/06/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeFri Jun 13 2008, 19:38

pershendetje gjithve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeSun Jun 15 2008, 01:10

Teuta shkruajti:
pershendetje gjithve


Mir Se Erdhe Teuta Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
Vizitorpershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeFri Oct 10 2008, 14:48

pershendetje dhe nga ana ime teuta me vjen mir qe koheve te fundit po rritet numri i femrave ne ket forum tung tung rinora
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Pershendetje Dhe Urime-
Kėrce tek: