One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 katara.....!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mbreti_
Admin
Admin
mbreti_

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

katara.....! Empty
MesazhTitulli: katara.....!   katara.....! Icon_minitimeSun Jun 15 2008, 23:13

shin dy shoke dhe vendosin me hy ne nje xhungel. donin me pa gjera te reja dhe vende ku asanjeri s'kishte mundur me hy. dhe njeri prej ketyre rri ne shtepi e tjetri del me pa ndonje gje. i dalin perpara nja 10 kanibale dhe e pyesin:- cfare do nje katara apo te ziej ne uje te nxehte. ky s'dinte ke te zgjidhte katara nuk e dinte cfare ishte uji i nxehte nuk i pelqente shume dhe thote: katara. ok filluan ata dhe ja bene mbrapa te 10 kanibalet. kthehet ne shtepi dhe ja shpjegon shokut, degjo nese te dalin dhe te kerkojne te zgjedhesh midis Katara dhe uje te nxehte ti zgjidh ujin se ndryshe e hengre dhe ti si ne. te nesermen del shoku tjeter dhe i dalin te 10 kanubalet. i bejne te njejtje pyetje si shokut se cfare donte te zgjidhte. ky pergjigjet ujin e nxehte. kapoja e grupit te kanibaleve thote: - i fusim nga nje katara sa te nxehet uji.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
katara.....!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: