One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 polici.........!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mbreti_
Admin
Admin
mbreti_

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

polici.........! Empty
MesazhTitulli: polici.........!   polici.........! Icon_minitimeSun Jun 15 2008, 23:19

Na ishte nje polic dhe sa here shkonte ne shtepi e kishte kemben te lagur deri ke gjuri.Gruaja u be kurioze dhe vendosi ta ndjeke burin nga mbrapa qe ku e bente kemben ashtu.
Ky polici e ente sherbimin ngjitur me nje shatervan dhe sa here qe pinte cigare e hidhte ne shatervan dhe fuste kemben ta shuante Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
polici.........!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: