One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Mire Se Ju Gjeta !!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
CoNNecTMale Numri i postimeve : 2
Age : 32
Vend Ndodhja : Ne Zemren E Gjithkujt
Puna/Hobi : Hackers Proffesionist
Humor : How Are You Bitch
Registration date : 02/05/2008

Mire Se Ju Gjeta !!! Empty
MesazhTitulli: Mire Se Ju Gjeta !!!   Mire Se Ju Gjeta !!! Icon_minitimeThu Jun 19 2008, 09:35

pershendetje all stafit .. quhem Oklendi mosha aktuale 20 vjec , banoj ne dr plazh , studioj ne universitetin e durrsit dega teknologji automobilash (inxhinjer ne fabriken ku prodhohen makinat) dege e re dhe zhvillohet ose punon vetem ne france dhe gjermani ...e ca tju them .. pysni dhe ju pergjigjem ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.AlbLove.NeT.Tc
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Mire Se Ju Gjeta !!! Empty
MesazhTitulli: Re: Mire Se Ju Gjeta !!!   Mire Se Ju Gjeta !!! Icon_minitimeSun Jun 22 2008, 00:37

CoNNecT shkruajti:
pershendetje all stafit .. quhem Oklendi mosha aktuale 20 vjec , banoj ne dr plazh , studioj ne universitetin e durrsit dega teknologji automobilash (inxhinjer ne fabriken ku prodhohen makinat) dege e re dhe zhvillohet ose punon vetem ne france dhe gjermani ...e ca tju them .. pysni dhe ju pergjigjem ...
CoNNecT Ore Si Me e Bo Website Me Kater Rrota Dhe Te Eci Neper Durres Razz Hahahahahah Goxha Paraqitje Urime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
arbereshaFemale Numri i postimeve : 4
Age : 32
Vend Ndodhja : macedonia
Puna/Hobi : palester
Humor : majr majr
Registration date : 29/07/2008

Character sheet
arsen:
Mire Se Ju Gjeta !!! Left_bar_bleue1/1Mire Se Ju Gjeta !!! Empty_bar_bleue  (1/1)

Mire Se Ju Gjeta !!! Empty
MesazhTitulli: hi   Mire Se Ju Gjeta !!! Icon_minitimeThu Jul 31 2008, 00:26

bukur mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Mire Se Ju Gjeta !!! Empty
MesazhTitulli: Re: Mire Se Ju Gjeta !!!   Mire Se Ju Gjeta !!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mire Se Ju Gjeta !!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: