One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Arsimi ne Shqiperi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
E[3]®»B«L [1]nNI

E[3]®»B«L [1]nNI

Male Numri i postimeve : 4
Age : 27
Vend Ndodhja : Made-in-Durresi
Puna/Hobi : Se Di .......
Humor : :):):)
Registration date : 01/06/2008

Arsimi ne Shqiperi Empty
MesazhTitulli: Arsimi ne Shqiperi   Arsimi ne Shqiperi Icon_minitimeTue Jun 24 2008, 16:52

[b] Arsimi ne shqiperi eshte gjithmon ne rritje per shume aryje .... Nje nga keto eshte sepse C`do kush deshiron nje pune te mire per veten e tij .edhe ketu arsimi ndikon shume ..!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Arsimi ne Shqiperi Empty
MesazhTitulli: Re: Arsimi ne Shqiperi   Arsimi ne Shqiperi Icon_minitimeSat Jun 28 2008, 00:06

Audi` shkruajti:
[b] Arsimi ne shqiperi eshte gjithmon ne rritje per shume aryje .... Nje nga keto eshte sepse C`do kush deshiron nje pune te mire per veten e tij .edhe ketu arsimi ndikon shume ..!!Arsimi Nuk Eshte Vetem Per Punen Por Te Duhet Dhe Per Jeten Ne Vazhdim Ky Eshte Mendimi Im Personal...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
 
Arsimi ne Shqiperi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: