One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Miresevini Ne Kanalin #One-Love

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Miresevini Ne Kanalin #One-Love Empty
MesazhTitulli: Miresevini Ne Kanalin #One-Love   Miresevini Ne Kanalin #One-Love Icon_minitimeFri May 23 2008, 17:52

Ketu Mund Te Beni Kerkesat Tuaja Per Acc Mund Te Postoni Tema Qe Kan Te Bejne Me Mirvajtjen e Ketij Kanali.... Me Respekt BoOoB^AkA, [mistreci_vip] & mbreti_
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
[mistreci_vip]
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve : 9
Age : 34
Registration date : 12/05/2008

Character sheet
arsen:
Miresevini Ne Kanalin #One-Love Left_bar_bleue1/1Miresevini Ne Kanalin #One-Love Empty_bar_bleue  (1/1)

Miresevini Ne Kanalin #One-Love Empty
MesazhTitulli: Re: Miresevini Ne Kanalin #One-Love   Miresevini Ne Kanalin #One-Love Icon_minitimeFri May 23 2008, 18:14

Ju pershendes all dhe mire se te vini ne dhomen tone #one-love qe sic duket dhe vete nga emri nje dashuri qe permbledh te gjitha gjerat Nje komb Nje gjuhe Nje miqesi dhe te tjera me ralle
uroje tja kalojme sa me mire ne shoqerine e njeri tjetrit respekte nga stafi i #one-love

<<<<< [mistreci_vip]>>><<< mbreti_>>><<<BoOoB^AkA>>><<<<killer_x
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 28
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

Miresevini Ne Kanalin #One-Love Empty
MesazhTitulli: Re: Miresevini Ne Kanalin #One-Love   Miresevini Ne Kanalin #One-Love Icon_minitimeSat May 24 2008, 09:56

Kam Nje Kerkes Per moderator ne forumin tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.alblove.net.tc
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Miresevini Ne Kanalin #One-Love Empty
MesazhTitulli: Pershendetje StRuGaNi   Miresevini Ne Kanalin #One-Love Icon_minitimeSat May 24 2008, 16:01

StRuGaNi shkruajti:
Kam Nje Kerkes Per moderator ne forumin tuaj
I Nderuar StRuGaNi Ju Lutem Plotesoni Komplet Profilin Tuaj Personal Dhe Futuni Dhe Postoni Me Shpesh Ne Forumin Tone Me Pas Do Te Te Kemi Parasysh Kete Kerkesen Tende Me Respekt BoOoB^AkA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorMiresevini Ne Kanalin #One-Love Empty
MesazhTitulli: Re: Miresevini Ne Kanalin #One-Love   Miresevini Ne Kanalin #One-Love Icon_minitimeFri Oct 10 2008, 14:59

me lejoni me mir une te behem moderatore por me nje kush dua qe veq booobaka te ma lejoj ket jo per diq por mendoj se me shum se un qe rrin otlain askush tjeter spo rrin ,edhe dreqi ta henger jam femer dhe kam perparsi apo ahahha thjesht pytje ithte po dioni mos ktheni pergjigje fare sidomos admir apo boooaka tung tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Miresevini Ne Kanalin #One-Love Empty
MesazhTitulli: Re: Miresevini Ne Kanalin #One-Love   Miresevini Ne Kanalin #One-Love Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Miresevini Ne Kanalin #One-Love
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: