One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Droga Alkoli Duhani Hmm...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorDroga Alkoli Duhani Hmm... Empty
MesazhTitulli: Droga Alkoli Duhani Hmm...   Droga Alkoli Duhani Hmm... Icon_minitimeTue Jun 24 2008, 18:28

Kjo Eshte Nje Teme e Rencishme Pasi Po Te Shohesh Statistikat Ne Shqiperi Tregohet Se 70% e Te Rinjve Tane Jan Duhan Pires Te Rregullt Duke Mos Mjaftuar Kjo Duhan Pires Jane Dhe Nje Mase e Vogel Femijesh -18 Vjeē Gje e Cila Nuk Lejohet Ne Menyre Kategorike...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Droga Alkoli Duhani Hmm... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga Alkoli Duhani Hmm...   Droga Alkoli Duhani Hmm... Icon_minitimeFri Jun 27 2008, 23:50

[MBRETERESHA] shkruajti:
Kjo Eshte Nje Teme e Rencishme Pasi Po Te Shohesh Statistikat Ne Shqiperi Tregohet Se 70% e Te Rinjve Tane Jan Duhan Pires Te Rregullt Duke Mos Mjaftuar Kjo Duhan Pires Jane Dhe Nje Mase e Vogel Femijesh -18 Vjeē Gje e Cila Nuk Lejohet Ne Menyre Kategorike...teshi Se Fundmi Parlamenti i Shqiperise Parandaloi Pirjen e Duhanit Ne Ambiente Publike Por Me Sa Duket Neve Nuk Na Pelqen Kjo Gje Pasi Duke Filluar Nga Data e Leshimit Te Gjith Ne Filluam Te Manipulojme Me Regullat Jemi Drej Shkaterimit...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 28
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

Droga Alkoli Duhani Hmm... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga Alkoli Duhani Hmm...   Droga Alkoli Duhani Hmm... Icon_minitimeSun Jun 29 2008, 11:19

Admin Po kush Pyt shtetin e parlamentin mer amon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.alblove.net.tc
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Droga Alkoli Duhani Hmm... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga Alkoli Duhani Hmm...   Droga Alkoli Duhani Hmm... Icon_minitimeTue Jul 01 2008, 16:04

StRuGaNi shkruajti:
Admin Po kush Pyt shtetin e parlamentin mer amon


Po ja qe duhet me e pyet sepse po nuk e pyetem kur ta shofim veten ne shpinen e njeri tjetrit...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Sponsored content
Droga Alkoli Duhani Hmm... Empty
MesazhTitulli: Re: Droga Alkoli Duhani Hmm...   Droga Alkoli Duhani Hmm... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Droga Alkoli Duhani Hmm...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: