One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kultura Jone

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorKultura Jone Empty
MesazhTitulli: Kultura Jone   Kultura Jone Icon_minitimeTue Jun 24 2008, 18:31

Nje Teme e Vlefshme Kjo Me Pelqen
Te Them Te Drejten Per Mendimin Tim Kultura Shqipetare Eshte Dhe Do Ngelet Ne Nivele Te Larta Pasi Kemi Treguar Veten Neper Bote Panvarsisht Disa Rasteve Te Cilat Nuk Dua Ti Permend...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Kultura Jone Empty
MesazhTitulli: Re: Kultura Jone   Kultura Jone Icon_minitimeTue Jul 01 2008, 16:12

[MBRETERESHA] shkruajti:
Nje Teme e Vlefshme Kjo Me Pelqen
Te Them Te Drejten Per Mendimin Tim Kultura Shqipetare Eshte Dhe Do Ngelet Ne Nivele Te Larta Pasi Kemi Treguar Veten Neper Bote Panvarsisht Disa Rasteve Te Cilat Nuk Dua Ti Permend...Mbretereshe mos harro se kulura e popullit tone eshte e pa aritshme por duhet te jemi dhe reale pasi ka shum raste te bote qe tregojne te kunderten per ne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorKultura Jone Empty
MesazhTitulli: Re: Kultura Jone   Kultura Jone Icon_minitimeSat Jul 05 2008, 18:02

VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
[MBRETERESHA] shkruajti:
Nje Teme e Vlefshme Kjo Me Pelqen
Te Them Te Drejten Per Mendimin Tim Kultura Shqipetare Eshte Dhe Do Ngelet Ne Nivele Te Larta Pasi Kemi Treguar Veten Neper Bote Panvarsisht Disa Rasteve Te Cilat Nuk Dua Ti Permend...Mbretereshe mos harro se kulura e popullit tone eshte e pa aritshme por duhet te jemi dhe reale pasi ka shum raste te bote qe tregojne te kunderten per ne


Nuk jemi me ata shqipetaret e pare qe kishim hije tashti kane ndryshuar koherat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Kultura Jone Empty
MesazhTitulli: Re: Kultura Jone   Kultura Jone Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kultura Jone
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: