One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Mua Nuk Me Pelqen Shume Sporti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMua Nuk Me Pelqen Shume Sporti Empty
MesazhTitulli: Mua Nuk Me Pelqen Shume Sporti   Mua Nuk Me Pelqen Shume Sporti Icon_minitimeTue Jun 24 2008, 18:39

Megjithate Kam Nje Fiksim Dhe Ai Eshte Schumaker dhe ferrari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mua Nuk Me Pelqen Shume Sporti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Sporti :: Sporte Te Tjera-
Kėrce tek: