One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Arti Figurativ

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorArti Figurativ Empty
MesazhTitulli: Arti Figurativ   Arti Figurativ Icon_minitimeTue Jun 24 2008, 18:46

T`ju them te drejten mua me pelqen arti figurativ d.m.th piktura Jam jashtzakonisht i fiksuar pas piktures...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Arti Figurativ Empty
MesazhTitulli: Re: Arti Figurativ   Arti Figurativ Icon_minitimeTue Jul 01 2008, 16:13

M|sT[3]RiOuSs shkruajti:
T`ju them te drejten mua me pelqen arti figurativ d.m.th piktura Jam jashtzakonisht i fiksuar pas piktures...
Kurse une jam i fiksuar pas pikturave apstrakte..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorArti Figurativ Empty
MesazhTitulli: Re: Arti Figurativ   Arti Figurativ Icon_minitimeSat Jul 05 2008, 18:06

M|sT[3]RiOuSs shkruajti:
T`ju them te drejten mua me pelqen arti figurativ d.m.th piktura Jam jashtzakonisht i fiksuar pas piktures...kam qejf te bej nje pitore nudo... hahahhah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Arti Figurativ Empty
MesazhTitulli: Re: Arti Figurativ   Arti Figurativ Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Arti Figurativ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Art Dhe Kulture :: Art-
Kėrce tek: