One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Bisnesi Ne Shqiperi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorBisnesi Ne Shqiperi Empty
MesazhTitulli: Bisnesi Ne Shqiperi   Bisnesi Ne Shqiperi Icon_minitimeTue Jun 24 2008, 18:52

Shqiperia eshte nje bisnes i vertet po ta kapesh cep e ne cep duker pare dhe pamjet te mrekullueshte me vendit tone besoj se shqiperia duhet te meret vetem me turizem pasi kjo ngern dhe nivelin e jeteses te shqipetareve...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bisnesi Ne Shqiperi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: