One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle

Shko poshtė 
AutoriMesazh
tosiNumri i postimeve : 6
Registration date : 28/05/2008

koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle Empty
MesazhTitulli: koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle   koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle Icon_minitimeTue Jun 24 2008, 19:07

shum nga te rinjt ne shqiperi shkoin ne shkolle per argetim e jo per te mesuar ,rrin e rrine ne shkolle deri sa ajo te behet e bezdis.shme pastai e lejne fare me me idene se hajt se do filloim noi pune e shkolla ska se per cfar na duhet . por ky esht gabim dhe cdo njeri qe e nenvlefteson shkollen do te pendohet nje dite per ate ..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle Empty
MesazhTitulli: Re: koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle   koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle Icon_minitimeTue Jun 24 2008, 19:13

tosi shkruajti:
shum nga te rinjt ne shqiperi shkoin ne shkolle per argetim e jo per te mesuar ,rrin e rrine ne shkolle deri sa ajo te behet e bezdis.shme pastai e lejne fare me me idene se hajt se do filloim noi pune e shkolla ska se per cfar na duhet . por ky esht gabim dhe cdo njeri qe e nenvlefteson shkollen do te pendohet nje dite per ate ..............


Kjo i Ka Ndodhur te Themi Mbi 40% Te Shqipetareve Por Qe Jan Penduar Kjo Sjell Dhe Veshtiresi Ne Jetese...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
dorentina
Admin
Admin
dorentina

Female Numri i postimeve : 25
Age : 31
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle Left_bar_bleue1/1koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle Empty_bar_bleue  (1/1)

koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle Empty
MesazhTitulli: Re: koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle   koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle Icon_minitimeThu Jul 10 2008, 14:03

VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
tosi shkruajti:
shum nga te rinjt ne shqiperi shkoin ne shkolle per argetim e jo per te mesuar ,rrin e rrine ne shkolle deri sa ajo te behet e bezdis.shme pastai e lejne fare me me idene se hajt se do filloim noi pune e shkolla ska se per cfar na duhet . por ky esht gabim dhe cdo njeri qe e nenvlefteson shkollen do te pendohet nje dite per ate ..............


Kjo i Ka Ndodhur te Themi Mbi 40% Te Shqipetareve Por Qe Jan Penduar Kjo Sjell Dhe Veshtiresi Ne Jetese...
Gjusma nga ju e kan kuptuar po pak me vones, po si i thon nje fjale "me mir von se sa kur" !!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dorentinabis.skyrock.com/
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle Empty
MesazhTitulli: Re: koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle   koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle Icon_minitimeThu Jul 10 2008, 17:03

dorentina shkruajti:
VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
tosi shkruajti:
shum nga te rinjt ne shqiperi shkoin ne shkolle per argetim e jo per te mesuar ,rrin e rrine ne shkolle deri sa ajo te behet e bezdis.shme pastai e lejne fare me me idene se hajt se do filloim noi pune e shkolla ska se per cfar na duhet . por ky esht gabim dhe cdo njeri qe e nenvlefteson shkollen do te pendohet nje dite per ate ..............


Kjo i Ka Ndodhur te Themi Mbi 40% Te Shqipetareve Por Qe Jan Penduar Kjo Sjell Dhe Veshtiresi Ne Jetese...
Gjusma nga ju e kan kuptuar po pak me vones, po si i thon nje fjale "me mir von se sa kur" !!!!!!!!!!!!!!!!!


Normalisht Per Te Hequr Dore Nga Nje Gabim i Jetes Nuk Eshte Kurr Vone Apo Jo ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
_Mercedes^Benz_

_Mercedes^Benz_

Male Numri i postimeve : 8
Age : 27
Vend Ndodhja : LaSs^VeGASs
Puna/Hobi : MaKi nATT....
Humor : Jo HiC ..!!!
Registration date : 03/05/2008

koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle Empty
MesazhTitulli: Re: koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle   koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle Icon_minitimeFri Jul 11 2008, 03:42

tosi shkruajti:
shum nga te rinjt ne shqiperi shkoin ne shkolle per argetim e jo per te mesuar ,rrin e rrine ne shkolle deri sa ajo te behet e bezdis.shme pastai e lejne fare me me idene se hajt se do filloim noi pune e shkolla ska se per cfar na duhet . por ky esht gabim dhe cdo njeri qe e nenvlefteson shkollen do te pendohet nje dite per ate ..............


EHhHhhHHHHHHhhH.. Shkolla Do Kujtohet ... Edhe Do I Biesh Murit Me KoK Pse E Lee Ate .. Shyqyr Qe Sjam Nga Ato Sepse E Merzitshme Eshte Po Ne Fund Te Del E Gjith Ajo Merzitme Edhe Do Jesh Super I Kenaqur . ResPp .._Mercedes^Benz_
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle Empty
MesazhTitulli: Re: koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle   koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
koha me e bukur e jetes esht kur je ne shkolle
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Tema Shoqerore :: Te Ndryshme-
Kėrce tek: