One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 biznesi dhe econmia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
tosiNumri i postimeve : 6
Registration date : 28/05/2008

biznesi dhe econmia Empty
MesazhTitulli: biznesi dhe econmia   biznesi dhe econmia Icon_minitimeTue Jun 24 2008, 19:30

shqiperia vetem me turizem mund te kishte sot nje economi te forte duke pasur para sysh pasurit natyrore qe ka shqiperia por ne shqipetaret kshu do vazhdoim edhe per sa te ket shqiperia nje keq qeverisje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

biznesi dhe econmia Empty
MesazhTitulli: Re: biznesi dhe econmia   biznesi dhe econmia Icon_minitimeTue Jul 01 2008, 16:08

tosi shkruajti:
shqiperia vetem me turizem mund te kishte sot nje economi te forte duke pasur para sysh pasurit natyrore qe ka shqiperia por ne shqipetaret kshu do vazhdoim edhe per sa te ket shqiperia nje keq qeverisjeNormale Biles Per mendimin Tim Shqiperia Jone dhe ne Shqipetaret jetojme vetem me pasurite natyrore dhe turizmin qe kemi duke mos harruar dhe para viteve 90 qe kishim nje ekonomi te mire panvarsisht se ishim ne diktature...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
Vizitorbiznesi dhe econmia Empty
MesazhTitulli: Re: biznesi dhe econmia   biznesi dhe econmia Icon_minitimeFri Oct 10 2008, 14:39

shqoperija me sa pash une as kund nuk ish e pergatitur per turizem ,mendoj me krahasuar me vendet tjer ,si radh te par uji ishte shum shum i papaster ,pastaj ushqimi sishte i nivelit te lart.ne pergjithsi mos pastertija aty .shqiperija ishte per ne kosovaret dhe per ju sepse skan mundesi te shkojn ne vende te ndryshem ,sepse per shtetasit tjer jo ata shiqojn ku ka pasterti ku ka gjethe apo palma sepse ne plazhin e shqiperis asje palme duk duket askund,prandaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
biznesi dhe econmia Empty
MesazhTitulli: Re: biznesi dhe econmia   biznesi dhe econmia Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
biznesi dhe econmia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: