One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Empty
MesazhTitulli: Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love   Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Icon_minitimeSat May 24 2008, 16:15

Ketu Mund Ti Beni Kerkesat Tuaja Te Nderuar Usera Te Kanalit #One-Love
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
_Mercedes^Benz_

_Mercedes^Benz_

Male Numri i postimeve : 8
Age : 27
Vend Ndodhja : LaSs^VeGASs
Puna/Hobi : MaKi nATT....
Humor : Jo HiC ..!!!
Registration date : 03/05/2008

Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love   Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Icon_minitimeSun May 25 2008, 18:05

...>Te nderuar moderatore te kanalit one-love .. Ju kerkoj Qe nick _Mercedes^Benz_ Te kete acc Sic kam pasur ... Per me teper info per mua mund te shifni Profilin tim OK Respekte ................!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
_Mercedes^Benz_

_Mercedes^Benz_

Male Numri i postimeve : 8
Age : 27
Vend Ndodhja : LaSs^VeGASs
Puna/Hobi : MaKi nATT....
Humor : Jo HiC ..!!!
Registration date : 03/05/2008

Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love   Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Icon_minitimeSun May 25 2008, 18:06

...>Te nderuar moderatore te kanalit one-love .. Ju kerkoj Qe nick _Mercedes^Benz_ Te kete acc Per me teper info per mua mund te shifni Profilin tim OK Respekte ................!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
[mistreci_vip]
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve : 9
Age : 34
Registration date : 12/05/2008

Character sheet
arsen:
Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Left_bar_bleue1/1Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Empty_bar_bleue  (1/1)

Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love   Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Icon_minitimeSun May 25 2008, 18:20

_Mercedes^Benz_ ok kerkesa juaj u pranua dhe ju jeni tashme ne access list te #one-love
ciao kalo mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mbreti_
Admin
Admin
mbreti_

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love   Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Icon_minitimeSun May 25 2008, 20:03

_Mercedes^Benz_ e gezofsh acc mer lale Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love   Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Icon_minitimeSun May 25 2008, 20:35

_Mercedes^Benz_ shkruajti:
...>Te nderuar moderatore te kanalit one-love .. Ju kerkoj Qe nick _Mercedes^Benz_ Te kete acc Per me teper info per mua mund te shifni Profilin tim OK Respekte ................!!!
Ore _Mercedes^Benz_ E Morem Vesh Kerkesen Tende Po S`ka Nevoj 100 Her Wink e Gozofsh Acc Kele Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
mbreti_
Admin
Admin
mbreti_

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Empty
MesazhTitulli: ciao   Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Icon_minitimeTue May 27 2008, 22:40

ckemi stafi one-love deshiroja te isha dhe un pjesa e stafit nqs do me pranoni shpresoja ta merni para sysh kerkesen time ciao ^^BOSSI_I_BERATIT^^
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mbreti_
Admin
Admin
mbreti_

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love   Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Icon_minitimeTue May 27 2008, 22:45

sigurisht bossi qe do e marim parasysh kerekesen tende dhe do shtohesh me @ ajd ta gezosh puc re Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love   Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Icon_minitimeTue May 27 2008, 23:41

mbreti_ shkruajti:
ckemi stafi one-love deshiroja te isha dhe un pjesa e stafit nqs do me pranoni shpresoja ta merni para sysh kerkesen time ciao ^^BOSSI_I_BERATIT^^
Ta Gezosh @op Bosso Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Sponsored content
Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love   Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kerkesat Per Acc Ne Kanalin #One-Love
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: