One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 [MBRETERESHA] Ke Te Drejte

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor[MBRETERESHA] Ke Te Drejte Empty
MesazhTitulli: [MBRETERESHA] Ke Te Drejte   [MBRETERESHA] Ke Te Drejte Icon_minitimeSat Jul 05 2008, 17:43

Por ka dhe femra qe e pijne duhanin madje dhe alkolin dhe jan konsumuese te rregullta... une pershembull e ureja duhanin dhe alkolin por nga hallet dhe problemet qe sjell me vete jeta do apo nuk do do ta fillosh qe te ecesh perpara .... urime per forumin qenka fantastik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
[MBRETERESHA] Ke Te Drejte
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: