One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 nuk di asgje per chatin une

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitornuk di asgje per chatin une Empty
MesazhTitulli: nuk di asgje per chatin une   nuk di asgje per chatin une Icon_minitimeSat Jul 05 2008, 18:08

une thjesht futem kot per te kaluar kohen dhe nuk ja kam idene e kanaleve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nuk di asgje per chatin une
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: