Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 dashuria lind ne sy dhe vdes pa edit njeri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Kristina

Kristina

Female Numri i postimeve : 2
Age : 39
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Music
Humor : Bla Bla Bla
Registration date : 09/05/2008

dashuria lind ne sy dhe vdes pa edit njeri Empty
MesazhTitulli: dashuria lind ne sy dhe vdes pa edit njeri   dashuria lind ne sy dhe vdes pa edit njeri Icon_minitimeWed Jun 04 2008, 14:42

zemra trishtimi ka mbetur zemra seshte e vjedhur por zoti eka shkruar vec per te dashuruar dy pika lot lagen facet emia kur ti methe dil nga zemra ime perseri udashuruam usille memua perse methaje stedua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 32
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

dashuria lind ne sy dhe vdes pa edit njeri Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria lind ne sy dhe vdes pa edit njeri   dashuria lind ne sy dhe vdes pa edit njeri Icon_minitimeWed Jun 04 2008, 23:42

Kristina shkruajti:
zemra trishtimi ka mbetur zemra seshte e vjedhur por zoti eka shkruar vec per te dashuruar dy pika lot lagen facet emia kur ti methe dil nga zemra ime perseri udashuruam usille memua perse methaje stedua
Po Mi Kristina Po Ndjenja Te Forta Paske Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
Vizitordashuria lind ne sy dhe vdes pa edit njeri Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria lind ne sy dhe vdes pa edit njeri   dashuria lind ne sy dhe vdes pa edit njeri Icon_minitimeThu Jun 05 2008, 17:16

ashtu esht me se e verte topi se luan ashtu eshte kur dashuron nje njeri me zemer te lumt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
dashuria lind ne sy dhe vdes pa edit njeri Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria lind ne sy dhe vdes pa edit njeri   dashuria lind ne sy dhe vdes pa edit njeri Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dashuria lind ne sy dhe vdes pa edit njeri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Tema Shoqerore :: Dashuri Dhe Pasion-
Kėrce tek: