Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Dashuria Eshte Pasion !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorDashuria Eshte Pasion ! Empty
MesazhTitulli: Dashuria Eshte Pasion !   Dashuria Eshte Pasion ! Icon_minitimeFri May 09 2008, 16:10

Dikur Doja Dike! Por Kur e zbulova qe nuk ishte per mua ajo ishte dita me e keqe e jetes time dhe qe ne ato caste nuk e doja me veten megjithate vazhdoja te shtyja ditet kot. tani dashuria ime eshte kthyer ne shoqeri Ju Puc Rinora Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SeCuRiTy

SeCuRiTy

Numri i postimeve : 2
Registration date : 14/05/2008

Dashuria Eshte Pasion ! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Eshte Pasion !   Dashuria Eshte Pasion ! Icon_minitimeWed May 14 2008, 15:53

Bjondina Me Vjen Shum Keq Qe Jeni Ndare Por Nje Pyetje Kisha Une.
Ka Shoqeri Ne Dashuri?
Dmth Qe Dike Qe E Ke PAsdashur Mund Ta Zeshe Shok/Shoqe?.!!!!!!!!!!!
Une Mendoj Qe Jo:!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
LEANDRONumri i postimeve : 3
Registration date : 14/05/2008

Dashuria Eshte Pasion ! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Eshte Pasion !   Dashuria Eshte Pasion ! Icon_minitimeWed May 14 2008, 19:25

hmm me vjen keq lal sdi cte them :(uroj qe te gjesh me te miren tende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorDashuria Eshte Pasion ! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Eshte Pasion !   Dashuria Eshte Pasion ! Icon_minitimeFri Jun 06 2008, 11:12

sesht fare per tju asdhur keq kjo eshte thjesht qe kur ta lexoni ju meshkujt ta kuptoni se sfar kemi i beni femres qe e trathetoni apo se dashuroni okokok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 32
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Dashuria Eshte Pasion ! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Eshte Pasion !   Dashuria Eshte Pasion ! Icon_minitimeSun Jun 08 2008, 00:13

Bjondina18 shkruajti:
sesht fare per tju asdhur keq kjo eshte thjesht qe kur ta lexoni ju meshkujt ta kuptoni se sfar kemi i beni femres qe e trathetoni apo se dashuroni okokokUn Per vete s`kam pergjigje mbase personat e tjere te kthejne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dj3mte-e-d3tit.tk
Sponsored content
Dashuria Eshte Pasion ! Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuria Eshte Pasion !   Dashuria Eshte Pasion ! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuria Eshte Pasion !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Tema Shoqerore :: Dashuri Dhe Pasion-
Kėrce tek: