One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 EHEEEEEEEEEEEEEEE

Shko poshtė 
AutoriMesazh
UNIKKATIL^AKA

UNIKKATIL^AKA

Male Numri i postimeve : 6
Age : 29
Vend Ndodhja : tropoja
Puna/Hobi : muzika
Registration date : 25/05/2008

EHEEEEEEEEEEEEEEE Empty
MesazhTitulli: EHEEEEEEEEEEEEEEE   EHEEEEEEEEEEEEEEE Icon_minitimeWed Jul 09 2008, 17:43

SA PER RININ E SOTME ESHTE BER QE TE MOS FLASESH FARE PER TO PASI TE GJITH JAN NJESOJ . RINIA E SOTME KA MARR FUND QE KUR KA FILLUAR TE PERDOREN SHUM GJERA SI psh (droga-alkoli-duhani-edhe me e renedesishmja vrasja ) KETU PERFSHIJ EDHE VETEN PASI NUK KAM LEN GJE PA BER E PA PROVUAR.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dorentina
Admin
Admin
dorentina

Female Numri i postimeve : 25
Age : 31
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
EHEEEEEEEEEEEEEEE Left_bar_bleue1/1EHEEEEEEEEEEEEEEE Empty_bar_bleue  (1/1)

EHEEEEEEEEEEEEEEE Empty
MesazhTitulli: Re: EHEEEEEEEEEEEEEEE   EHEEEEEEEEEEEEEEE Icon_minitimeThu Jul 10 2008, 13:51

UNIKKATIL^AKA shkruajti:
SA PER RININ E SOTME ESHTE BER QE TE MOS FLASESH FARE PER TO PASI TE GJITH JAN NJESOJ . RINIA E SOTME KA MARR FUND QE KUR KA FILLUAR TE PERDOREN SHUM GJERA SI psh (droga-alkoli-duhani-edhe me e renedesishmja vrasja ) KETU PERFSHIJ EDHE VETEN PASI NUK KAM LEN GJE PA BER E PA PROVUAR.

jam shum dacord me ate qe po thua po meqese ti e ke pravuar ate rini duhet me paralajmeruar te gjith te rijnt qe acoma nuk e kan provuar drogen alcolin etj, nuk duhet me i len te bejn te njejtat gabime, per kete duhet me qendruar pran tyre dhe duhet me i rethuar me u treguar te verteten dhe jeten.
Dhe do te kisha shum deshir qe rinia shqipetare te ndryshoj sa me shpejt sepse jan gati katastrofes.Fai nuk eshte i gjithi i rinis por i me te riturit dhe i shtetit megjithese shteti nuk du to dij fare per addhetaret shqiptar duhet me qendruar vet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dorentinabis.skyrock.com/
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

EHEEEEEEEEEEEEEEE Empty
MesazhTitulli: Re: EHEEEEEEEEEEEEEEE   EHEEEEEEEEEEEEEEE Icon_minitimeThu Jul 10 2008, 16:59

UNIKKATIL^AKA shkruajti:
SA PER RININ E SOTME ESHTE BER QE TE MOS FLASESH FARE PER TO PASI TE GJITH JAN NJESOJ . RINIA E SOTME KA MARR FUND QE KUR KA FILLUAR TE PERDOREN SHUM GJERA SI psh (droga-alkoli-duhani-edhe me e renedesishmja vrasja ) KETU PERFSHIJ EDHE VETEN PASI NUK KAM LEN GJE PA BER E PA PROVUAR.


UNIKKATIL Ti Qe Ke Provuar Gjithcka Ne Jete Ka Dal i Kenaqur Nga Ato Prova Te Jetes...?? Une Them Se Jo Ky Eshte Mendimi Im Nuk Eshte Se Une Jam Ideal Por C`do Njeri Ka Problemet e Veta...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

EHEEEEEEEEEEEEEEE Empty
MesazhTitulli: Re: EHEEEEEEEEEEEEEEE   EHEEEEEEEEEEEEEEE Icon_minitimeThu Jul 10 2008, 17:01

dorentina shkruajti:
UNIKKATIL^AKA shkruajti:
SA PER RININ E SOTME ESHTE BER QE TE MOS FLASESH FARE PER TO PASI TE GJITH JAN NJESOJ . RINIA E SOTME KA MARR FUND QE KUR KA FILLUAR TE PERDOREN SHUM GJERA SI psh (droga-alkoli-duhani-edhe me e renedesishmja vrasja ) KETU PERFSHIJ EDHE VETEN PASI NUK KAM LEN GJE PA BER E PA PROVUAR.

jam shum dacord me ate qe po thua po meqese ti e ke pravuar ate rini duhet me paralajmeruar te gjith te rijnt qe acoma nuk e kan provuar drogen alcolin etj, nuk duhet me i len te bejn te njejtat gabime, per kete duhet me qendruar pran tyre dhe duhet me i rethuar me u treguar te verteten dhe jeten.
Dhe do te kisha shum deshir qe rinia shqipetare te ndryshoj sa me shpejt sepse jan gati katastrofes.Fai nuk eshte i gjithi i rinis por i me te riturit dhe i shtetit megjithese shteti nuk du to dij fare per addhetaret shqiptar duhet me qendruar vet.Me pelqen Menyra Jote e Te Menduarit Dhe Besoj Se Kam Gjetur Njeriun Perfect Per Grada Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Sponsored content
EHEEEEEEEEEEEEEEE Empty
MesazhTitulli: Re: EHEEEEEEEEEEEEEEE   EHEEEEEEEEEEEEEEE Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
EHEEEEEEEEEEEEEEE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: