One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Empty
MesazhTitulli: Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave   Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Icon_minitimeSat May 31 2008, 23:56

Me Falni Te Nderuar Foundera Por Jam i Detyruar Ta Ul Nga Sop Ana Per Arsye Te Cilat Ju i Pat Vet Dhe Per Hatrin Tuaj e Lash Aop... Pres Pergjigje Nga Ju Flm..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
mbreti_
Admin
Admin
mbreti_

Male Numri i postimeve : 26
Registration date : 23/05/2008

Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Empty
MesazhTitulli: Re: Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave   Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Icon_minitimeSun Jun 01 2008, 00:03

ok vlla ...ska problem mir bere .....aop mos ja hiq ok resp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Empty
MesazhTitulli: Re: Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave   Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Icon_minitimeMon Jun 02 2008, 21:18

mbreti_ shkruajti:
ok vlla ...ska problem mir bere .....aop mos ja hiq ok resp
Jo Mo Jo @op Nuk Ja Leviz Njeri Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
KoMiSaR_kAtAnI

KoMiSaR_kAtAnI

Numri i postimeve : 5
Age : 33
Registration date : 04/06/2008

Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Empty
MesazhTitulli: Access Te #one-love   Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Icon_minitimeWed Jun 04 2008, 00:41

Po Un MEr Qe Kam Qen Sop Atje A E Marr Mė?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Empty
MesazhTitulli: Re: Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave   Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Icon_minitimeWed Jun 04 2008, 00:48

KoMiSaR_kAtAnI shkruajti:
Po Un MEr Qe Kam Qen Sop Atje A E Marr Mė?
Nese Ke Qen Sop... Sop Do Kesh Prap.. Flm Per Respektin Do Jesh i Nderuar Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
KoMiSaR_kAtAnI

KoMiSaR_kAtAnI

Numri i postimeve : 5
Age : 33
Registration date : 04/06/2008

Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Empty
MesazhTitulli: Access :@ :P   Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Icon_minitimeWed Jun 04 2008, 13:10

Admin Shkruajti :Nese Ke Qen Sop... Sop Do Kesh Prap.. Flm Per Respektin Do Jesh i Nderuar
Po Te Mos E Kisha Pas Accessin Mer Sdo Me Jepnit Access?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Empty
MesazhTitulli: Re: Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave   Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Icon_minitimeWed Jun 04 2008, 14:25

KoMiSaR_kAtAnI shkruajti:
Admin Shkruajti :Nese Ke Qen Sop... Sop Do Kesh Prap.. Flm Per Respektin Do Jesh i Nderuar
Po Te Mos E Kisha Pas Accessin Mer Sdo Me Jepnit Access?
hahahhahah Me Sa Shof Une Kemi Te Bejme Me Nje Djal Te SHkathet Razz Nese e Mirotn Per Sop Sop Do Jesh Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
BBC

BBC

Male Numri i postimeve : 13
Age : 32
Vend Ndodhja : Itali
Puna/Hobi : K1Ll1Ng...@ Tek Fajtori.com
Humor : @ Ne cdo dhom :P
Registration date : 25/05/2008

Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Empty
MesazhTitulli: Mund ta di pse behen shtime..   Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Icon_minitimeWed Jun 04 2008, 23:24

Mund ta di pse jan ber shtime pa kerkes .....??? dhe pa test....ju lutem rrespektoni rregullat te cilat i kemi vendosur vet.....mos harroni qe nuk duhet te biem ne nivelin e dhomave te tjera.....rrespekte nga BBC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://piratet.tk
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Empty
MesazhTitulli: Re: Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave   Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Icon_minitimeWed Jun 04 2008, 23:41

BBC shkruajti:
Mund ta di pse jan ber shtime pa kerkes .....??? dhe pa test....ju lutem rrespektoni rregullat te cilat i kemi vendosur vet.....mos harroni qe nuk duhet te biem ne nivelin e dhomave te tjera.....rrespekte nga BBCBBC Te Jap Plotesisht Te Drejte Per Kete Gje Duhety Te Kontaktoj Me Founderat Por Po Pres Pergjigje Nga Ata
Jam Dakort Qe Te Mos Biem Ne Nivelin e Dhomave Te Tjera Por Komisar Katani Eshte i Njohur Per Te Gjith Ne Smile Resp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Sponsored content
Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Empty
MesazhTitulli: Re: Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave   Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Acc e ana Hiqet Per Arsye Te Komandave
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: