One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorPer Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Empty
MesazhTitulli: Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet...   Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Icon_minitimeTue Jun 24 2008, 18:25

Mendimi Im Personal Eshte Se Ne Rinia Shqipetare Nuk Kemi Bere Ate Qe Duhet Persa i Perket Arsimimit Tone Pasi Kjo Ka Te Beje Direkt Me Te Ardhmen Tone... Shumica e Moshatareve Tane Ndodhen Rrugeve Te Shqiperise Ose Ne Ndonje Pune Pasi Nuk Kan Ber Ate Qe Duhet Per Arsimimin e Vehtes... Pra Mendimi Im Eshte Qe Shkollimi Eshte Gje e Rencishme Per Rinine.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Empty
MesazhTitulli: Re: Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet...   Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Icon_minitimeTue Jun 24 2008, 19:12

[MBRETERESHA] shkruajti:
Mendimi Im Personal Eshte Se Ne Rinia Shqipetare Nuk Kemi Bere Ate Qe Duhet Persa i Perket Arsimimit Tone Pasi Kjo Ka Te Beje Direkt Me Te Ardhmen Tone... Shumica e Moshatareve Tane Ndodhen Rrugeve Te Shqiperise Ose Ne Ndonje Pune Pasi Nuk Kan Ber Ate Qe Duhet Per Arsimimin e Vehtes... Pra Mendimi Im Eshte Qe Shkollimi Eshte Gje e Rencishme Per Rinine.Mbreteresha Nuk Eshte Vetem Mendimi Jot Ky Ma Mer Mendja Se Te Gjith Ne Nje Far Menyre Kan Te Njejtin Mendim..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
onni_90@
VizitorPer Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Empty
MesazhTitulli: kohet e reja   Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Icon_minitimeTue Jun 24 2008, 19:15

rinia dhe jeta shkollore. Rinia ne kete koh po vazhdon te bej cdo gje me te vecante ose me te rendesishme se tjetri ka ardhe nje koh shum e bukur qe cdo gje mund te behet dhe ne shkoll si cu be shembull ai te shkolla petronini dhe ne shkolle ka me shumic nga ato raste se un jam njeri prej tyre tani ka ardhe kohe e bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Empty
MesazhTitulli: Re: Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet...   Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Icon_minitimeFri Jun 27 2008, 22:06

onni_90@ shkruajti:
rinia dhe jeta shkollore. Rinia ne kete koh po vazhdon te bej cdo gje me te vecante ose me te rendesishme se tjetri ka ardhe nje koh shum e bukur qe cdo gje mund te behet dhe ne shkoll si cu be shembull ai te shkolla petronini dhe ne shkolle ka me shumic nga ato raste se un jam njeri prej tyre tani ka ardhe kohe e bukur.

Onni Me Vjen Mire Per Mendimin Ten Po Tregohu Me i Specifikuar Dhe Mos Na Trego Budallaleqet e Tua Qe Ke Ber Ne Shkolle lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 28
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Empty
MesazhTitulli: Re: Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet...   Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Icon_minitimeTue Jul 01 2008, 00:03

[MBRETERESHA] shkruajti:
Mendimi Im Personal Eshte Se Ne Rinia Shqipetare Nuk Kemi Bere Ate Qe Duhet Persa i Perket Arsimimit Tone Pasi Kjo Ka Te Beje Direkt Me Te Ardhmen Tone... Shumica e Moshatareve Tane Ndodhen Rrugeve Te Shqiperise Ose Ne Ndonje Pune Pasi Nuk Kan Ber Ate Qe Duhet Per Arsimimin e Vehtes... Pra Mendimi Im Eshte Qe Shkollimi Eshte Gje e Rencishme Per Rinine.
e vertet ama te gjith njerezit nuk jane ashtu sic mendon ti Por Ka Dhe Ashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.alblove.net.tc
dorentina
Admin
Admin
dorentina

Female Numri i postimeve : 25
Age : 31
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Left_bar_bleue1/1Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Empty_bar_bleue  (1/1)

Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Empty
MesazhTitulli: Re: Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet...   Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Icon_minitimeThu Jul 10 2008, 13:59

VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
[MBRETERESHA] shkruajti:
Mendimi Im Personal Eshte Se Ne Rinia Shqipetare Nuk Kemi Bere Ate Qe Duhet Persa i Perket Arsimimit Tone Pasi Kjo Ka Te Beje Direkt Me Te Ardhmen Tone... Shumica e Moshatareve Tane Ndodhen Rrugeve Te Shqiperise Ose Ne Ndonje Pune Pasi Nuk Kan Ber Ate Qe Duhet Per Arsimimin e Vehtes... Pra Mendimi Im Eshte Qe Shkollimi Eshte Gje e Rencishme Per Rinine.Mbreteresha Nuk Eshte Vetem Mendimi Jot Ky Ma Mer Mendja Se Te Gjith Ne Nje Far Menyre Kan Te Njejtin Mendim..
Nje gje nuk kuptoj un !!!!!!!!!!!!Por megjithese te gjith kan te njejtin mendim pse nuk luftoni per mendimn tuaj kjo eshte e drejta juaj dhe asnjeri nuk munt tju ndalojne per asgje duhet te luftoni per te ardhmen tuaj dhe mendoni nje ēik per femijet tuaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dorentinabis.skyrock.com/
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Empty
MesazhTitulli: Re: Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet...   Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Icon_minitimeThu Jul 10 2008, 17:05

dorentina shkruajti:
VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
[MBRETERESHA] shkruajti:
Mendimi Im Personal Eshte Se Ne Rinia Shqipetare Nuk Kemi Bere Ate Qe Duhet Persa i Perket Arsimimit Tone Pasi Kjo Ka Te Beje Direkt Me Te Ardhmen Tone... Shumica e Moshatareve Tane Ndodhen Rrugeve Te Shqiperise Ose Ne Ndonje Pune Pasi Nuk Kan Ber Ate Qe Duhet Per Arsimimin e Vehtes... Pra Mendimi Im Eshte Qe Shkollimi Eshte Gje e Rencishme Per Rinine.Mbreteresha Nuk Eshte Vetem Mendimi Jot Ky Ma Mer Mendja Se Te Gjith Ne Nje Far Menyre Kan Te Njejtin Mendim..
Nje gje nuk kuptoj un !!!!!!!!!!!!Por megjithese te gjith kan te njejtin mendim pse nuk luftoni per mendimn tuaj kjo eshte e drejta juaj dhe asnjeri nuk munt tju ndalojne per asgje duhet te luftoni per te ardhmen tuaj dhe mendoni nje ēik per femijet tuaj.


Dorentina Ne Fakt Mua Me Duket Se Ne Shqipetaret I Bie Te Luftojme Kunder Njeri Tjetrit Ose Me Sakt Kunder Vete Vetes..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
dorentina
Admin
Admin
dorentina

Female Numri i postimeve : 25
Age : 31
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Left_bar_bleue1/1Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Empty_bar_bleue  (1/1)

Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Empty
MesazhTitulli: Re: Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet...   Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Icon_minitimeThu Jul 10 2008, 19:50

VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
dorentina shkruajti:
VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
[MBRETERESHA] shkruajti:
Mendimi Im Personal Eshte Se Ne Rinia Shqipetare Nuk Kemi Bere Ate Qe Duhet Persa i Perket Arsimimit Tone Pasi Kjo Ka Te Beje Direkt Me Te Ardhmen Tone... Shumica e Moshatareve Tane Ndodhen Rrugeve Te Shqiperise Ose Ne Ndonje Pune Pasi Nuk Kan Ber Ate Qe Duhet Per Arsimimin e Vehtes... Pra Mendimi Im Eshte Qe Shkollimi Eshte Gje e Rencishme Per Rinine.Mbreteresha Nuk Eshte Vetem Mendimi Jot Ky Ma Mer Mendja Se Te Gjith Ne Nje Far Menyre Kan Te Njejtin Mendim..
Nje gje nuk kuptoj un !!!!!!!!!!!!Por megjithese te gjith kan te njejtin mendim pse nuk luftoni per mendimn tuaj kjo eshte e drejta juaj dhe asnjeri nuk munt tju ndalojne per asgje duhet te luftoni per te ardhmen tuaj dhe mendoni nje ēik per femijet tuaj.


Dorentina Ne Fakt Mua Me Duket Se Ne Shqipetaret I Bie Te Luftojme Kunder Njeri Tjetrit Ose Me Sakt Kunder Vete Vetes..!

joooooooooooooooooooooooooooooooooooo nuk e kisha fjalen te luftoni te gjith kunder njeri tjetrit per tu ndjere me krenar vetem per vete gjithēka per vete jo jo te luftojme kundra atyre qe nuk po na len me ngrit kok§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ dhe te luftoni per te ardhmen
vertet jam jasht shtetit por nuk munt ta haroj shqiperin dhe te mendoj per te dhe jo per keq un i adhuroj shqipetaret addhetaret e mi jan miqt e mi mendoj gjithmon per te mir
flower flower
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dorentinabis.skyrock.com/
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Empty
MesazhTitulli: Re: Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet...   Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Icon_minitimeFri Jul 11 2008, 01:03

dorentina shkruajti:
VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
dorentina shkruajti:
VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
[MBRETERESHA] shkruajti:
Mendimi Im Personal Eshte Se Ne Rinia Shqipetare Nuk Kemi Bere Ate Qe Duhet Persa i Perket Arsimimit Tone Pasi Kjo Ka Te Beje Direkt Me Te Ardhmen Tone... Shumica e Moshatareve Tane Ndodhen Rrugeve Te Shqiperise Ose Ne Ndonje Pune Pasi Nuk Kan Ber Ate Qe Duhet Per Arsimimin e Vehtes... Pra Mendimi Im Eshte Qe Shkollimi Eshte Gje e Rencishme Per Rinine.Mbreteresha Nuk Eshte Vetem Mendimi Jot Ky Ma Mer Mendja Se Te Gjith Ne Nje Far Menyre Kan Te Njejtin Mendim..
Nje gje nuk kuptoj un !!!!!!!!!!!!Por megjithese te gjith kan te njejtin mendim pse nuk luftoni per mendimn tuaj kjo eshte e drejta juaj dhe asnjeri nuk munt tju ndalojne per asgje duhet te luftoni per te ardhmen tuaj dhe mendoni nje ēik per femijet tuaj.


Dorentina Ne Fakt Mua Me Duket Se Ne Shqipetaret I Bie Te Luftojme Kunder Njeri Tjetrit Ose Me Sakt Kunder Vete Vetes..!

joooooooooooooooooooooooooooooooooooo nuk e kisha fjalen te luftoni te gjith kunder njeri tjetrit per tu ndjere me krenar vetem per vete gjithēka per vete jo jo te luftojme kundra atyre qe nuk po na len me ngrit kok§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ dhe te luftoni per te ardhmen
vertet jam jasht shtetit por nuk munt ta haroj shqiperin dhe te mendoj per te dhe jo per keq un i adhuroj shqipetaret addhetaret e mi jan miqt e mi mendoj gjithmon per te mir
flower flower

Hahahhahahah Dhe Ne Mendojme Per Mire Per Veten Por Ja Qe Nuk Jemi Perfekt Cdo Njeri Ka Tipare Te Ndryshme Dhe Mendime Te Ndryshme Por Nese Gjith Secili Mendon Per Mire Per Vehten Dhe Te Tjeret Ateher Do Ishim Te Gjith Perfekt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorPer Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Empty
MesazhTitulli: Re: Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet...   Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Icon_minitimeThu Oct 09 2008, 15:33

eh qar te bejm qe ne kemi lind shqipetar prandaj ne jemi mbrapa me shekuj jo me vite .kuptohet ne kuptinin shkollor ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Empty
MesazhTitulli: Re: Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet...   Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Per Mendimin Tim Nuk kemi Ber Ate Qe Duhet...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: