One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 HAHA....!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
_Mercedes^Benz_

_Mercedes^Benz_

Male Numri i postimeve : 8
Age : 27
Vend Ndodhja : LaSs^VeGASs
Puna/Hobi : MaKi nATT....
Humor : Jo HiC ..!!!
Registration date : 03/05/2008

HAHA....!! Empty
MesazhTitulli: HAHA....!!   HAHA....!! Icon_minitimeSun Jun 01 2008, 20:35

Per mendimin tim DASHURIA i shprehet asaj qe dashuron , sepse pendohesh kur ajo lidhet , Me ndonje tjeter .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
StRuGaNi

StRuGaNi

Male Numri i postimeve : 38
Age : 28
Vend Ndodhja : struga
Puna/Hobi : sporti
Humor : hahahah
Registration date : 20/05/2008

HAHA....!! Empty
MesazhTitulli: Re: HAHA....!!   HAHA....!! Icon_minitimeMon Jun 02 2008, 00:12

popo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.alblove.net.tc
Vizitor
VizitorHAHA....!! Empty
MesazhTitulli: Re: HAHA....!!   HAHA....!! Icon_minitimeMon Jun 02 2008, 12:07

nuk duhet veq te ja shprehish por duhet njeher mir te mendohesh se si po ja shpreh dhe aje pastaj ne gjendje ti permbahesh asaj shprehje,sepse ju meshkujt shum shpejt merni mendim per ti then te dua apo te dashuroj mirpo dhe per fat te keq ashtu shum shpejt ja shpehūni ajas ndarjen,kjo ndosh me shum tek shqipetaret sepse femra eshte e pa mbrojtur dhe shum toleratje prandaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

HAHA....!! Empty
MesazhTitulli: Re: HAHA....!!   HAHA....!! Icon_minitimeMon Jun 02 2008, 21:40

Bjondina18 shkruajti:
nuk duhet veq te ja shprehish por duhet njeher mir te mendohesh se si po ja shpreh dhe aje pastaj ne gjendje ti permbahesh asaj shprehje,sepse ju meshkujt shum shpejt merni mendim per ti then te dua apo te dashuroj mirpo dhe per fat te keq ashtu shum shpejt ja shpehūni ajas ndarjen,kjo ndosh me shum tek shqipetaret sepse femra eshte e pa mbrojtur dhe shum toleratje prandaj
Deri diku bjondina sepse nuk eshte gjithmon i njejti moment dhe e njejta skene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorHAHA....!! Empty
MesazhTitulli: Re: HAHA....!!   HAHA....!! Icon_minitimeTue Jun 03 2008, 10:36

aja admin ti perher po je kunder mendimit tim ahahh me ket me besh ta kuptoj ao te kuptosh se sa te ndyshem ja mendimi i nje femre dhe nje mashkulli haah ok dakort spo ju prishi mbase spo ka shum femra ketu me duhet te pershtateni me ju ahahhahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

HAHA....!! Empty
MesazhTitulli: Re: HAHA....!!   HAHA....!! Icon_minitimeTue Jun 03 2008, 16:17

Bjondina18 shkruajti:
aja admin ti perher po je kunder mendimit tim ahahh me ket me besh ta kuptoj ao te kuptosh se sa te ndyshem ja mendimi i nje femre dhe nje mashkulli haah ok dakort spo ju prishi mbase spo ka shum femra ketu me duhet te pershtateni me ju ahahhahaa
Bjondinke Ke Te Drejt po ka femra sa te duash por duhet me i lajmeru qe te jen me shpesh online Smile pastaj se na je bo si e dashurumja e shekullit Razz lol Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
VizitorHAHA....!! Empty
MesazhTitulli: Re: HAHA....!!   HAHA....!! Icon_minitimeFri Jun 06 2008, 11:10

o admir me fal po se kam kuptur kuptimin qar i bije edashura e shekullit eshte mir apo keq ahaah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dorentina
Admin
Admin
dorentina

Female Numri i postimeve : 25
Age : 31
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
HAHA....!! Left_bar_bleue1/1HAHA....!! Empty_bar_bleue  (1/1)

HAHA....!! Empty
MesazhTitulli: Re: HAHA....!!   HAHA....!! Icon_minitimeThu Jul 10 2008, 23:06

VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
Bjondina18 shkruajti:
aja admin ti perher po je kunder mendimit tim ahahh me ket me besh ta kuptoj ao te kuptosh se sa te ndyshem ja mendimi i nje femre dhe nje mashkulli haah ok dakort spo ju prishi mbase spo ka shum femra ketu me duhet te pershtateni me ju ahahhahaa
Bjondinke Ke Te Drejt po ka femra sa te duash por duhet me i lajmeru qe te jen me shpesh online Smile pastaj se na je bo si e dashurumja e shekullit Razz lol Smile

po femra ka por jo per tu talle sikur ju meshkujt e beni gjithmon ahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dorentinabis.skyrock.com/
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

HAHA....!! Empty
MesazhTitulli: Re: HAHA....!!   HAHA....!! Icon_minitimeFri Jul 11 2008, 01:21

dorentina shkruajti:
VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
Bjondina18 shkruajti:
aja admin ti perher po je kunder mendimit tim ahahh me ket me besh ta kuptoj ao te kuptosh se sa te ndyshem ja mendimi i nje femre dhe nje mashkulli haah ok dakort spo ju prishi mbase spo ka shum femra ketu me duhet te pershtateni me ju ahahhahaa
Bjondinke Ke Te Drejt po ka femra sa te duash por duhet me i lajmeru qe te jen me shpesh online Smile pastaj se na je bo si e dashurumja e shekullit Razz lol Smile

po femra ka por jo per tu talle sikur ju meshkujt e beni gjithmon ahahahahah
Dorentine Po Ka Meshkuj e Meshkuj o Lal Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Sponsored content
HAHA....!! Empty
MesazhTitulli: Re: HAHA....!!   HAHA....!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
HAHA....!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Tema Shoqerore :: Dashuri Dhe Pasion-
Kėrce tek: