One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Kur Je I Dashuruar ..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
admin_web

admin_web

Numri i postimeve : 4
Age : 28
Registration date : 09/02/2010

Kur Je I Dashuruar .. Empty
MesazhTitulli: Kur Je I Dashuruar ..   Kur Je I Dashuruar .. Icon_minitimeWed Feb 10 2010, 20:10

kur je i dashurum le komplet lekt mrapa femres apo jo ... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djemt-e-detit.tk
simple_meNumri i postimeve : 3
Age : 36
Registration date : 30/05/2010

Kur Je I Dashuruar .. Empty
MesazhTitulli: Re: Kur Je I Dashuruar ..   Kur Je I Dashuruar .. Icon_minitimeFri Jun 11 2010, 13:25

kur je i dashuruar te trashet truri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kur Je I Dashuruar ..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Tema Shoqerore :: Dashuri Dhe Pasion-
Kėrce tek: