One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 droga .alkoli .duhani

Shko poshtė 
AutoriMesazh
tosiNumri i postimeve : 6
Registration date : 28/05/2008

droga .alkoli .duhani Empty
MesazhTitulli: droga .alkoli .duhani   droga .alkoli .duhani Icon_minitimeTue Jun 24 2008, 19:21

droga .alkoli . duhani duam apo nuk duam neve keto te treja jan bere pjese e jetes sone qe nje shqipetar nuk mund ta fillon diten pa alkol e duhan keto jan vertet shqetesuese se numri i pordoruseve te cigares sa vjen e rritet sidomos adoleshentet filloin cigaren per tengerllik se esht moda jo per noi gje ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

droga .alkoli .duhani Empty
MesazhTitulli: Re: droga .alkoli .duhani   droga .alkoli .duhani Icon_minitimeFri Jun 27 2008, 23:46

tosi shkruajti:
droga .alkoli . duhani duam apo nuk duam neve keto te treja jan bere pjese e jetes sone qe nje shqipetar nuk mund ta fillon diten pa alkol e duhan keto jan vertet shqetesuese se numri i pordoruseve te cigares sa vjen e rritet sidomos adoleshentet filloin cigaren per tengerllik se esht moda jo per noi gje ......


Po Tosi Ke Te Drejte Por Duhet Te Shprehemi Realisht Pasi Duhani Dhe Alkoli Jan Nje Ceshtje Shum Shqetesuese Per Ne Shqipetaret Dhe Dhem Me Teper Per Rinine Tone Fas Dhe Per Veten Pasi Dhe Vet Jam Nje Duhanpires I Rregullt Por Duhet Te Ndalojme Kete ``Virus`` Qe Po Na Shkateron C`do Dit e Me Teper....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
dorentina
Admin
Admin
dorentina

Female Numri i postimeve : 25
Age : 31
Vend Ndodhja : rennes france
Puna/Hobi : muzik, sport
Humor : mdr,
Registration date : 31/05/2008

Character sheet
arsen:
droga .alkoli .duhani Left_bar_bleue1/1droga .alkoli .duhani Empty_bar_bleue  (1/1)

droga .alkoli .duhani Empty
MesazhTitulli: Re: droga .alkoli .duhani   droga .alkoli .duhani Icon_minitimeThu Jul 10 2008, 22:50

VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
tosi shkruajti:
droga .alkoli . duhani duam apo nuk duam neve keto te treja jan bere pjese e jetes sone qe nje shqipetar nuk mund ta fillon diten pa alkol e duhan keto jan vertet shqetesuese se numri i pordoruseve te cigares sa vjen e rritet sidomos adoleshentet filloin cigaren per tengerllik se esht moda jo per noi gje ......


Po Tosi Ke Te Drejte Por Duhet Te Shprehemi Realisht Pasi Duhani Dhe Alkoli Jan Nje Ceshtje Shum Shqetesuese Per Ne Shqipetaret Dhe Dhem Me Teper Per Rinine Tone Fas Dhe Per Veten Pasi Dhe Vet Jam Nje Duhanpires I Rregullt Por Duhet Te Ndalojme Kete ``Virus`` Qe Po Na Shkateron C`do Dit e Me Teper....
vertet te gjitha ke to gjera te ndyra nuk jan te mira po megjithate ne nuk jemi ne koken e atyre qe e pin qe e bejn
kurajo per ato qe kan mare rugen per ta ndaluar sepse per te ndaluar duhanin eshte shum e veshtire dhe per kete keni nevoj per te afermit qe tju ndimojn dhe tju japin kurajo !!!!!!!!! un nuk jam afer por edhe nga larg dua tju jap kurajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dorentinabis.skyrock.com/
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

droga .alkoli .duhani Empty
MesazhTitulli: Re: droga .alkoli .duhani   droga .alkoli .duhani Icon_minitimeFri Jul 11 2008, 01:10

dorentina shkruajti:
VeRy`ImPoRtAnT`PeRsOn shkruajti:
tosi shkruajti:
droga .alkoli . duhani duam apo nuk duam neve keto te treja jan bere pjese e jetes sone qe nje shqipetar nuk mund ta fillon diten pa alkol e duhan keto jan vertet shqetesuese se numri i pordoruseve te cigares sa vjen e rritet sidomos adoleshentet filloin cigaren per tengerllik se esht moda jo per noi gje ......


Po Tosi Ke Te Drejte Por Duhet Te Shprehemi Realisht Pasi Duhani Dhe Alkoli Jan Nje Ceshtje Shum Shqetesuese Per Ne Shqipetaret Dhe Dhem Me Teper Per Rinine Tone Fas Dhe Per Veten Pasi Dhe Vet Jam Nje Duhanpires I Rregullt Por Duhet Te Ndalojme Kete ``Virus`` Qe Po Na Shkateron C`do Dit e Me Teper....
vertet te gjitha ke to gjera te ndyra nuk jan te mira po megjithate ne nuk jemi ne koken e atyre qe e pin qe e bejn
kurajo per ato qe kan mare rugen per ta ndaluar sepse per te ndaluar duhanin eshte shum e veshtire dhe per kete keni nevoj per te afermit qe tju ndimojn dhe tju japin kurajo !!!!!!!!! un nuk jam afer por edhe nga larg dua tju jap kurajoPo Ktu Ke Te Drejte Dorentina...! Une Per Vehte Kam Provuar Goxha Kohe Per Te Lene Cigaren Por C`do Gje eshte E Kote Sepse Ne Shqiperi Nuk Lihet Cigarja Se Ketu Te Gjithe e Pijne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
Vizitor
Vizitordroga .alkoli .duhani Empty
MesazhTitulli: Re: droga .alkoli .duhani   droga .alkoli .duhani Icon_minitimeFri Oct 10 2008, 13:58

admir po te jesh i vetedishem per shkatesin qe shkaketon kto gjera ,mendoj qe duhesh te jesh i fort dhe te i thuash vetes une jam i vetedishem per demet qe shkakton prandaj dhe sdua ta lejon veten qe aj me ma shkakton jeten time ,sepse per gabimet e bera kurr sesht von per te then jo no no no dhe jo,me mir von se hiq apo ku eshte mendimi im ronira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
droga .alkoli .duhani Empty
MesazhTitulli: Re: droga .alkoli .duhani   droga .alkoli .duhani Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
droga .alkoli .duhani
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: