One-love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krijoni Nje Miqesi Te Re Nder Shoqerine E Njeri Tjetrit.... Ketu Do Gjeni Gjithcka Qe Ju Duhet.
 
ForumForum  PortalliPortalli  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Pershendetje All.........

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AsO_sHkOdRaNiMale Numri i postimeve : 2
Age : 32
Vend Ndodhja : Tirana
Registration date : 12/05/2008

Pershendetje All......... Empty
MesazhTitulli: Pershendetje All.........   Pershendetje All......... Icon_minitimeSun May 25 2008, 17:30

Do Ju Them Vetem Nje Gjo Acc E Kam Dhe Eshte E Kote Me Bo Kerkes.... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://piratet.hooxs.com
Admin
Admin
Admin


Male Numri i postimeve : 140
Age : 33
Vend Ndodhja : Durres
Puna/Hobi : Tatto
Registration date : 01/05/2008

Pershendetje All......... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje All.........   Pershendetje All......... Icon_minitimeSun May 25 2008, 17:34

AsO_sHkOdRaNi shkruajti:
Do Ju Them Vetem Nje Gjo Acc E Kam Dhe Eshte E Kote Me Bo Kerkes.... Razz
AsO_sHkOdRaN ne fillim na bej respektin ore se na ke miq pastaj ajo pune eshte pune chati eshte dicka per te shtyr kohen.
ti normalisht per mendimin tim e mer acc por ki me shum mendjen tek forumi sepse nga ketu behet gjithcka.... respekte nga BoOoB^AkA dhe suksese Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://dj3mte-e-d3tit.tk
[mistreci_vip]
Moderator
Moderator


Male Numri i postimeve : 9
Age : 34
Registration date : 12/05/2008

Character sheet
arsen:
Pershendetje All......... Left_bar_bleue1/1Pershendetje All......... Empty_bar_bleue  (1/1)

Pershendetje All......... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje All.........   Pershendetje All......... Icon_minitimeSun May 25 2008, 18:01

AsO_sHkOdRaNi ta gezosh e pac me jet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Pershendetje All......... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje All.........   Pershendetje All......... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje All.........
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
One-love :: Forumi Jone :: Prezantoni Veten Ketu-
Kėrce tek: